Naše služby

Bezdrátová LAN síť.

Bezdrátová LAN síť (WiFI síť) se stává stále oblíbenější volbou a osvědčeným řešením pro zajištění mobilního připojení v malých a středních podnicích.


UniFi je unikátní vnitřní AP/hotspot řešení, které nabízí velmi široké možnosti správy a stavby bezdrátových sítí. Začínáte s jednou jednotkou a podle potřeby rozšíříte dosah pomocí dalších jednotek. Jednotka dokáže spolupracovat se systémem pro konfiguraci a efektivní správu sítě UniFi Controller, který umožňuje spravovat vytvořenou bezdrátovou síť přes webový prohlížeč. Poskytuje tak jednoduché mapování sítě, dohled a správu provozu či nastavení jednotlivých UniFi jednotek.

UniFi jednotka umožňuje montáž na stěnu či strop a je vybaveno výkoným hardwarem s podporou bezdrátových sítí 802.1b/g/n v pásmu 2,4GHz a 802.11ac v pásmu 5GHz. Dvojice integrovaných MIMO 2x2 antén umožňují teoretickou rychlost až 300Mbps.

Nezbytnou součástí kvalitního WiFi řešení je schopnost vysokého zabezpečení, která je v tomto případě dostupná s pomocí WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2 AES nebo 802.11i standartů. Nesmí chybět ani kvalitní traffic managment s Advanced QoS, WMM, 802.1Q a radius serverem.

UniFi jednotka je vybavena jedním portem LAN 10/100/1000Mbps s podporou POE 24V. Výstupní výkon radiové části dosahuje až 20 dBm a jednotka je schopna obsluhovat přes 100 klientů a možností nastavení až 4 SSID.


Naše firma nabízí

  • zaměření objektů pro pokrytí WiFi signálem
  • návrh a dodávka WiFi systému
  • montáž a servis WiFi systému


Naše reference

  • Domov sv. Josefa, Žireč
  • Kongregace Milosrdných sester sv. Kříže, Kroměříž
  • Hotel Bára, Benecko

Další informace o WiFi systémech můžete dostat na adrese:telekom@telekom.cz